مقاله گزارش يك مورد ديگرآزاري جنسي به همراه برخي پارافيليا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن مقاله گزارش يک مورد ديگرآزاري جنسي به همراه برخي پارافيليا :

مقاله گزارش يک مورد ديگرآزاري جنسي به همراه برخي پارافيليا که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است, در زمستان 1388 در مجله علمی پزشکی قانونی از صفحه 266 تا 269 منتشر شده است.
نام: گزارش یک مورد دیگرآزاری جنسی به همراه برخی پارافیلیا
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد, که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پارافیلیا
مقاله چشم چرانی
مقاله نمایشگری
مقاله دیگرآزاری جنسی
مقاله شیراز

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه: پارافیلیا مجموعه ای از رفتارهای نامطلوب یا خارج از وضع طبیعی است که در ارتباط با مسایل جنسی رخ می دهد و معمولا با خشونت همراه است.
معرفی مورد: مردی 30 ساله ساکن شیراز به وسیله چاقو جراحت عمیق در ناحیه سرین یازده خانم که همگی محجبه و اکثرا چادری بودند, ایجاد نموده بود. زمان وقوع حادثه در همه موارد محدوده ساعت 6 تا 7 صبح بود و موارد در محدوده جغرافیایی خاصی از شیراز و خصوصا در کوچه ها و خیابان های خلوت رخ داده بود. در نهایت با تلاش مقامات انتظامی و قضایی استان ضارب دستگیر و جهت بررسی از نظر سلامت روانی, به بخش روانپزشکی پزشکی قانونی شیراز ارجاع شد.
نتیجه گیری: اکثر متجاوزین جنسی چندین نوع انحراف را در طول زمان تجربه می کنند. در این مورد خاص نیز مشاهده شد که فرد بیمار چهار نوع اختلال نمایشگری, نظر بازی, مالش و سادیسم جنسی را در طول زمان تجربه کرده بود. زمانی که پارافیلیا ادامه پیدا می کند رفتارها بر روی قربانیان به تدریج مخرب تر و خطرناک تر می شود. در این بیمار خاص نیز انحراف با نمایشگری و نظر بازی آغاز شده و پس از مدت ها تجربه مالش, به دیگر آزاری (سادیسم) جنسی مننتهی شده بود و چه بسا در صورت عدم بازداشت به تجاوز به عنف یا قتل ختم می گردید.

لینک کمکی