پاورپوينت ضريب هوشي دانش آموزان دبيرستاني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید

دانلود پاورپوينت ضريب هوشي دانش آموزان دبيرستاني

توجه فرمایید.

1-در این مطلب, متن اسلاید های اولیه 

دانلود پاورپوينت ضريب هوشي دانش آموزان دبيرستاني

قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد,در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید, می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

3-پس از پرداخت هزینه , حداکثر طی 12 ساعت پاورپوینت خرید شده , به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد

4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ,دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت,به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار داده نشده است


بخشی از متن پاورپوينت ضريب هوشي دانش آموزان دبيرستاني :

ضریب هوشی دانش آموزان دبیرستانی

مقدمه

امروزه روشهای مختلفی برای تست هوش ابداع شده است شما می توانید به راحتی به این تست ها دسترسی پیدا کنید. حتی در مدارس هم از این تست ها برای کمک به انتخاب رشته ی صحیح دانش آموزان استفاده می کنند. سوال این است که در یک جامعه ضریب هوشی افراد چگونه است؟ آیا بیشتر افراد از ضریب هوشی بالایی برخوردارند؟ یا اکثریت جامعه را افراد با ضریب هوشی متوسط تشکیل می دهند؟

ما برای یافتن پاسخ این قبیل سوال ها 30 نفر از دانش آموزان مدارس مختلف شهر خوی را به عنوان نمونه انتخاب کردیم و برای اینکه نمونه ی انتخابی نمایند خوبی از جامعه ی دانش آموزان باشد این امر کاملاً تصادفی صورت گرفت و سپس آزمونی تحت عنوان تست هوش از آنها به عمل آمد و امتیازات این آزمون را که امتیاز کامل آن 100 می باشد را در این پروژه درج کردیم تا با تجزیه و تحلیل آماری آن ها به پاسخ سوالمان برسیم.
داده هایی که از این تست به دست آمد به شرح زیر می باشد.

99-98-97-97-97-94-94-92-92-92-92-92-91-90-89-89-87-86-86-85-84-83-81-80-80-78-78-77-75-72-71

بر اساس این داده ها می توانیم نمودارهای مستطیلی, میله ای, چند بر فراوانی, دایره ای و جعبه ای آن ها را رسم کنیم:
نمودار مستطیلی (هیستوگرام) این نمودار نمایشی از داده های دسته بندی شده است که در آن سطح مستطیل ها متناسب با فراوانی دسته هاست.
4= 28/7 = C R/k = C 28 = 71 – 99 R =

نتیجه گیری: با اینکه ما به کمک این تست نمی توانیم به طور کامل در مورد ضریب هوشی افراد قضاوت کنیم و یکی دیگر از عواملی که نتیجه ی این پروژه را محدود کرده است کم بودن تعداد اعضای نمونه است که البسه ما برای خنثی کردن اثر این مشکل سعی کردیم که انتخاب داده ها کاملاً به صورت تصادفی صورت گیرد.
بر اساس این پروژه ما فهمیدیم که در این نمونه ما بیشتر افراد ضریب هوشی بالای 92 دارند و پراکندگی ذربین افراد با ضریب هوشی پایین بیشتر است.

لینک کمکی